Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
free html web templates

HAYAL ET - TASARLA - KULLAN

İşinizi büyütürken SetXRM size yardımcı olsun. Hayallerininiz standart programların kapsamları kadar sınırlı olmasın, onların sürekli peşinden gidecek kadar erişilmez olsun.

ANAHTAR ÇÖZÜM SETXRM ÇÖZÜM ORTAĞIDIR.

Dinamik Raporlama
Hızlı Uyarlanabilir
Tam Entegre
Web den Mobilden Erişim

ANAHTAR ÇÖZÜM SETXRM ÇÖZÜM ORTAĞIDIR.

Tüm İş Süreçlerinize Esnek Çözümler Sunar.

SetXRM, Maya CRM, Argest

SetXRM WEB tabanlı bir uygulamadır. En performanslı şekilde Google chrome üzerinde çalışmaktadır. Ara yüzleri HTML5, CSS3, bootstrap teknolojileri ile geliştirmiştir

Ürün XRM uygulaması özellikleri içerir. XRM’in genişletilmiş anlamı genişletilmiş ilişkiler yönetimidir. X(extended), R (relationship), M (management)

Ürün özellikleri sayesinde firmaların iş akışlarına ve çalışma metodolojileri doğrultusunda ara yüzler üzerinden uygulama geliştirmesi yapılabilir. 

Geliştirilmiş API ile her tür uygulama ile bir günde entegre edebilirsiniz. Outlook, santral IVR, SMS, Kargo firmaları, LOGO ile tam entegre olarak çalışır

 1. SATIŞ YÖNETİMİ -Satış tekliflerinizi çok kısa sürede hazırlar, teklif ve ürün bazlı karlılığınızı gösterir, önceki satış fiyatlarınızı kontrol ederek size yardımcı olur.
 2. CRM PAZARLAMA YÖNETİMİ -Kampanya ve duyurularınızı istediğiniz müşteri kitlelerine doğru biçimde ve doğru zamanda ulaşmasını sağlar karşılığında satışlarınızı artırır.
 3. BAYİ YÖNETİMİ -Bayi veya servis noktalarınızı tek sistem üzerinden takip eder, bayi sipariş, servis, sevk, iş emri, montaj ve hak edişleri sistem üzerinden takip eder.
 4. CRM ENTEGRASYONU -Ticari yazılımınız, web sayfanız, B2B , B2C, Outlook, IVR, PDKS veya diğer uygulamalar ile Rest API ile anında entegrasyon yapabilirsiniz.
 5. SERVİS YÖNETİMİ -Ürün ve hizmetlerinizin satış sonrası desteklerini, periyodik bakımlarını takip eder buna bağlı servis gelir ve giderlerinizi tek noktadan kontrol eder.
 6. İHALE VE PROJE YÖNETİMİ-İhaleleri rakip ürün fiyat analizi yaparak takip eder, bağlı projeleri her aşamada anlık maliyetini, tamamlanma yüzdesini, proje verimliliğini hesaplar.
 7. İŞ AKIŞLARI YÖNETİMİ -Şirket içinde oluşturulan tüm görevleri ve bunların gerçekleşme süreçlerini takip eder ve içerisinde bulunan ISO kalite sistemleri ile entegre çalışır. 
 8. DİNAMİK RAPORLAMA -Hazır raporlara ilave olarak istediğiniz raporları üç boyutlu grafikler ile birlikte bir saatte hazırlayıp seçtiğiniz kriterlere göre çalıştırabilirsiniz.
 9. MÜŞTERİ HİZMETLERİ -Mevcut müşterileri elde tutmak yeni müşteriler kazanmaktan 5 kat daha az maliyetlidir, müşteri hizmetleri satış sürecinden müşteri yaşam süresince devam eder.
 10. SATIN ALMA YÖNETİMİ -Satın alma taleplerini, teklifleri, siparişleri ve ürün kabullerini tek noktadan kontrol eder tüm onay süreçlerini ilgili birimlere raporlar. Tedarikçi değerlendirmesi yapmanıza yardımcı olur.  
 11. SÖZLEŞME YÖNETİMİ -Farklı tarihlerde başlayan sözleşmelerinizi tek noktadan takip eder, faturaları otomatik keser, sözleşeme bitiş sürelerini belli periyotlarda raporlar.
 12. SAHA SATIŞ YÖNETİMİ -Saha satış ekibi müşteri bilgilerine erişerek sipariş verip aktivitelerini girebilir, müşteri yerinde bulundukları zaman anlık olarak takip edilebilir.
 13. RFID DEMİRBAŞ YÖNETİMİ -Çalışma lokasyonlarınız nerde olursa olsun tek noktadan Tüm Demirbaş ve sabit kıymetlerinizi SetXRM RFID demirbaş yönetimi ile takip edebilirsiniz.
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr