Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
website templates free download

PROJE ÇÖZÜMLERİ

Doğal olarak her sektörün kendi ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlar bazen öyle spesifik olabilir ki belli çözümler bulma ihtiyacınız ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple ERP dışında ihtiyacınıza göre Proje Çözümlerinden yararlanmak en kısa ve doğru yol olacaktır.

Bayi Portalı, B2b

BAYİ PORTALI (B2B)

Bayi Portalı’nın benzersiz özellikleri, bayileriniz ile aranızda e-dönüşüm çağına uygun bir etkileşim sağlayarak, iş gücü kazancı ve işlemlerin hatasız yapılması konusunda önemli bir katma değer sunar. İşinize, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz, Logo Tiger ürünleri ile tam entegre.

Mobil Satış, GSM Mobile

GSM MOBİL SAHA SATIŞ 

GSM sektörüne özel mobil saha yönetimi uygulaması ile saha ekibiniz ile merkez ofisiniz arasında anlık etkileşim sağlarken edevlet uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. İşinize, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz, Logo Tiger ürünleri ile tam entegre.

Mobil Saha Satış, Logo Mobil Sales

MOBİL SAHA SATIŞ

Mobil Saha Yönetimi uygulaması ile saha ekibiniz ile merkez ofisiniz arasında anlık etkileşim sağlarken; ekiplerinizin doğru yönetilmesi ve satış maliyetlerinizi kontrol altına alma konusunda şirketiniz için önemli faydalar sağlarsınız.

Mobil Saha Satış, Mobil Sales Plus

SALES PLUS

SALES PLUS, Logo entegreli mobil satış uygulamasıdır. SALES PLUS, bir taraftan satış ekiplerini satışları sırasında en yüksek seviyede donanımlı hale getirmeyi amaçlarken, diğer yandan da satış yöneticilerin ve firma sahiplerinin de tüm bu satış pazarlama süreçlerini mobil  izleyip yönetebilecekleri bir mobil platform oluşturma hedefi ile geliştirilmiştir.

SetXRM

SETXRM

SetXRM dinamik özellikleri olan bulut özelliklere sahip bir WEB uygulamasıdır. Bu dokümanda sırası ile ürünün genel özelliklerini, daha sonrasında da ürünün dinamik özellikleri bulunmaktadır. Yeni Nesil CRM (Setcrm Maya For Clouds Computing). Projesi İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı desteklemektedir.

Logo Mobil Çözümler

MOBİL AL SAT

Mobil Al-Sat Uygulaması ile saha ekibinizin satış sırasında gerçek zamanlı karlılıkları ve stok ve finansman maliyetlerini görmesini sağlayabilir ve oluşturulan teklifleri şirket içi onay yapısı doğrusunda satışa çevirebilirsiniz.

Logo Kargo Entegrasyonu

KARGO ENTEGRASYONU

Kargo Entegrasyonu Yazılımı ile tüm siparişlerinizi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çalıştığınız kargo şirketlerine ulaştırabilirsiniz. Kargo Şirketleriyle uyumlu (Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, UPS)

Mobil Sadakat Programı

MOBİL SADAKAT PROGRAMI

Kurumsal Mobil Sadakat Uygulaması ile sahadaki ekibiniz ve müşteriler ile mobil etkileşim düzeyinizi arttırarak, satışların artmasına katkı sağlayabilir ve kurumsal sadakat yönetimi uygulayabilirsiniz.

Servis İşletim Yönetimi

SERVİS İŞLETİM PROGRAMI

Servis İşletim Programı ile son kullanıcılarınız ile yetkili servisleriniz arasındaki tüm süreci yönetebilir, müşteri memnuniyetinizi üst seviyeye taşırsınız. API desteği, Bölge Yönetimi, Hakediş Yönetimi, Yönetim Raporlama


İhtiyacınız olabilecek ürünlere ulaşmak için Proje Çözümleri başlığımızı inceleyin...    


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr