Sanal Mağaza Entegrasyonu

  1. En popüler sanal pazaryerleri ve özel e-ticaret platformları ile entegrasyon...Amazon, n11, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, e-PttAVM, ÇiçekSepeti, Magento, OpenCart, Ideasoft, Ticimax, Tsoft, WooCommerce, yakala.co ve Shopify ile sorunsuz entegrasyon sağlıyor. 
  2. Tek panelden tek tıkla işlem yapabilme kolaylığı...Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlayan Sanal Mağaza Entegrasyonu ile birçok işlem aynı panelde, tek tıkla yapılabiliyor.  
  3. Logo’ya fatura ve sipariş aktarımı...Mağazaya gelen siparişleri istenirse tek tek, istenirse otomatik olarak Logo’ya anında aktarılabiliyor. Parametre yönetimi ile Logo'ya sipariş veya fatura aktarımı yapılabiliyor. Logo’daki tüm sipariş parametreleri aktarım sırasında dikkate alındığı için son kullanıcının hata ile karşılaşması engellenmiş oluyor. E-fatura ve e-arşiv desteği sayesinde de ek bir işlem yapmadan, sevk ile beraber faturalar elektronik olarak gönderilebiliyor. Faturalar, Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yapılarak, tek tık ile aktarılabiliyor.  
  4. Zamanlanmış görev ile otomatik güncelleme...Görevleri zamanlama özelliği sayesinde belirlenen periyodlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapılabiliyor. 
  5. Merkezi yapı... Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu tek merkezden yönetiliyor. 
  6. Güçlü altyapı, sade arayüz...Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir altyapıya sahip olan Sanal Mağaza Entegrasyonu kolay bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor ve kullanıcı dostu özellikler sunuyor.  
  7. Otomatik virman işlemi...Logo’daki cari kart ile pazaryeri müşterileri arasında otomatik virman işlemini tek bir tık ile yapabiliyor böylece zaman tasarrufu sağlıyor. 
  8. Kullanıcı esnekliği...Çoklu kullanıcı desteği sayesinde ek bir ücret ödemeden, sınırsız kullanıcıya sahip olunabilir.
  9. Kolay analiz ve raporlama...Sanal Mağaza Entegrasyonu ile birçok durum ve analiz için kontrol seçeneği sunuluyor. Mağaza bazında satış performansı, komisyon kesintileri, stok miktarları kontrol edilebiliyor, müşterilere çeşitli raporlar sağlanabiliyor.  
  10. Maliyet tasarrufu...Logo Sanal Mağaza Entegrasyonu için ayrıca bir Veri Tabanı Kullanımı Lisansı veya Object DLL Lisansı gibi ekstra lisanslar almaya ihtiyaç kalmadığı için maliyetten tasarruf ediliyor.   

TAM ENTEGRE

MERKEZİ YAPI

KOLAY YÖNETİM

MALİYET TASARRUFU

Sanal Mağaza Entegrasyonu

Popüler pazaryerlerini ve e-ticaret sitenizi Logo ile tam entegre hale getirin...

Sanal Mağaza Entegrasyonu Özellikleri
Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlamaktadır.
E-fatura, e-arşiv desteği sayesinde ek bir işlem dahi yapmadan, sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilmekte ve faturalarınızı Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yaparak, tek tık ile aktarabilmektedir.
Zamanlanmış görevler özelliğiyle; sizin belirleyeceğiniz periyodlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapabilmektedir.
Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir alt yapıya sahip olan uygulamamız; kullanıcı dostu olup, kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir.
Logo'daki cart kart ile pazaryeri müşterileri müşterileri arasında otomatik virman işlemini bir tık ile yapabilmektedir.
Amazon, n11, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, e-pttAVM , ÇiçekSepeti, Magento, OpenCart, Magento, WooCommerce, Ideasoft, Ticimax, yakala.co ile sorunsuz entegrasyon sağlanmaktadır.
Sanal Mağaza Entegrasyonu Faydaları
Logo'nun bir modülü gibi çalışmaktadır. Logo ile sanal pazaryerleri arasında en hızlı ve en sağlıklı entegrasyonu sağlayan uygulamamız Logo haricinde hiç bir ticari yazılım ile entegre değildir.
Logo'nun tüm parametre ve özelliklerine entegre olduğumuz için Logo tarafında sorunsuz kullanılan bir çözümdür.
Logo entegrasyonu için ayrıca Veri Tabanı Kullanım veya Object DLL lisansı alımına gerek yoktur. Böylelikle son kullanıcıya ekstra maliyet çıkarmamaktadır.
Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde; pazaryerlerindeki mağazalarda da stoklar otomatik olarak güncellenmektedir.
Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ ya anında aktarabilirsiniz. Parametre yönetimi ile Logo' ya sipariş veya fatura aktarımı yapmanız mümkündür. Logo' da ki tüm sipariş parametreleriniz aktarım sırasında dikkate alınıp, son kullanıcının hata ile karşılaşması engellenmektedir.

Sanal Mağaza entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilir, istediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyip, yönetebilirsiniz.


Mağaza bazında satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler özelliğimiz ile istediğiniz rapolara anında ulaşabilirsiniz.

Biz ne yapıyoruz?

Öncelikle 1993 den beri farklı sektör ve projelerdeki süreç, iş tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz.

Daha sonrasında maliyet verimlilik açısından hangi ürünün size uygun olduğu ile ilgili bir ön çalışma yapıyoruz.

Demo, teklif ve onay sürecinden itibaren de projenin uygulanması ve desteği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.  

ERP, FLOW, WMS, CRM, MOBİL, ENTEGRASYON, UYARLAMA, İŞ ANALİTİĞİ İÇİN
LÜTFEN BİZE ULAŞIN. 

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

How to design your own site - Read more

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.