İmgesoft Mobil Satış 

Mobil cihazlar ile sahada; sipariş, fatura, tahsilat işlemlerini yapabileceğiniz, müşteri ve malzeme stok bilgilerine anlık ulaşabileceğiniz saha satış çözümüdür.

Satış elemanlarınız, sahada mobil cihazlar üzerinden online/offline müşteri bilgilerine ulaşıp, pratik bir şekilde sipariş alabilirler. Sahada çok sayıda satış temsilcisi olan kurumlar için; Sipariş alma, sipariş onaylama, tahsilat yapma, bilgi toplama, fatura düzenleme gibi birçok veriyi güvenli bir şekilde toplayıp; bu veriler doğrultusunda zamanında ve doğru analizler yaparak, satış verimliliğini arttıran, yöneticilerin doğru ve hızlı karar almasını sağlayan pratik bir çözümdür.

Faydaları

Mobil Saha Satış ile akıllı telefon veya tablet üzerinden müşterilerinizin; iletişim bilgileri, riski, bakiyesi gibi bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müşterilerinizin satış verilerini analiz edebilir, müşterilerinize yeni önerilerde bulunabilir, yeni satış fırsatları ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle bluetooth üzerinden fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştirilip, mobil cihazların kamerası ya da harici barkod okuyucular ile barkod okuma özelliğine sahiptir.

Mobil Saha Satış uygulamamız, pazar araştırmalarınızda size destek olur. Sahadan kendi ürünleriniz ve rakip ürünler hakkında detaylı bilgileri edinebilir; bu bilgiler ile rakip analizlerinizi daha iyi yapabilir rakiplerinize fark atabilirsiniz.


Masraf modülü sayesinde; yol, yemek ve konaklama gibi harcamaların sahadan girişinin yapılmasını, Logo’ da satış temsilcisi bazında yapılan masrafların detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
Mobil Saha Satış ile sahada potansiyel müşteri kaydı oluşturarak teklif verebilirsiniz. Verilen teklifi anından müşteriye gönderebilir, onaylanması durumunda satış siparişine dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

  1. Mobil Saha Satış Özellikleri
Online ve offline çalışabilme özelliğimiz ile hızlı ve doğru veri güncellemesi yapabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ürün, stok, fiyat fark etmeksizin, anlık erişim özelliğine sahiptir.

Satıcı rota tanımlama özelliğine sahiptir. Satıcı bazlı özelleştirilebilir ekranlarımız vardır.

Tanımlı satış fiyatı şablonları, sınırsız indirim tanımlayabilme özelliği ve listeden çoklu seçim yapabilme özelliklerine sahiptir.

Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle bluetooth üzerinden fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştirilip, mobil cihazların kamerası ya da harici barkod okuyucular ile barkod okuma özelliğine sahiptir.

Biz ne yapıyoruz?

Öncelikle 1993 den beri farklı sektör ve projelerdeki süreç, iş tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz.

Daha sonrasında maliyet verimlilik açısından hangi ürünün size uygun olduğu ile ilgili bir ön çalışma yapıyoruz.

Demo, teklif ve onay sürecinden itibaren de projenin uygulanması ve desteği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.  

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

Page was built with Mobirise

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.