Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
portfolio website templates

UYARLAMA - YAZILIM- ENTEGRASYON

Birinci Günden İtibaren Profesyonel İş Yaklaşımı...
1993' de ki kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, küçük işletmelere danışmanlık yapmak veya daha büyük şirketlere ve uluslararası işletmelere yardım etmek amacındayız...

Logo Uyarlama, Yazılım, Raporlama

Tiger Serisi Logo ürünleri Uyarlanır ve farklı programlarla entegre edilebilir bir yapıya sahiptir.

1993 den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız 

UYARLAMA

Tiger 3 ürünleri uyarlanabilir bir yapıya sahiptir. Bir fiş veya menü üstünde yapılacak uyarlamalardan ERP içerisinde yeni bir modül tasarım ve işleyişine kadar farklı çözümler üretilebilir. Bu süreçte Logo Yazılım Çözüm Ortağı olan Anahtar Çözüm sizlere yardımcı olacaktır.

ENTEGRASYON

Tiger Serisi ürünler farklı programlar ile entegrasyon özelliğine sahiptir. XML, FTP, Webserviceler aracılığı ile farklı entegrasyonlar gerçekleştirebiliriz.  

ÖZEL YAZILIM

Logo Yazılım ürünleri ile tam entegre olacak şekilde ihtiyaçlarınıza uygun özel yazılımların oluşturulması, uygun yazılımların bulunması, çözüm ortaklarımız ile birlikte size uygun çözümler için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

SQL RAPORLAMA

Raporlama toolları dışında hem bu yazılımlara bilgi sağlamak veya ihtiyaçlarınıza göre SQL den EXCEL üstünde online çalışacak raporlar tasarlıyoruz. 

DANIŞMANLIK

İhtiyaçlarınızı belirlemede, uygun çözümü bulma arayışınızda yanınızdayız. 

SetXRM

SETXRM Hayal Et- Tasarla- Kullan 

Firmalar sektörlerine göre farklı çözüm arayışlarına doğal olarak girerler. Bu çözümlerin bazıları hazır çözümler olurken bazıları ise iş süreçlerine göre bir çözüm ortağı ile birlikte veya kendi içlerinde geliştirmek isteyebilrler. SETXRM ister bulut ister satın alma üstünden lisanslanan çok fazla kod bilgisine ihtiyaç duymadan farklı çözümler için bir iş platformudur. Sizinde bu tarz ihtiyaçlarınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

BudgetLab

BudgetLAB Bütçe Çözümü

Bütçe konusuna devasa bir konu diyebiliriz. Bazen sadece Gider bütçesi istenirsek bazen de konu çok karmaşık noktalara gidebilemektedir. Özellikle içerisine Üretim Bütçesi de girdiğinde durum biraz daha karmaşık olmaktadır. BUDGETLAB hızlı kurulum ve implemantasyon sayesinde Gider bütçeninzden üretim bütçenizin oluşturulması ve takibi için esnek bir üründür. İçerisinde kendi raporlama toolunu da barındırmaktadır. Sizin de böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişeme geçiniz.   

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise

Sektörünüze Özel

Farklı sektörler, farklı iş yapış şekilleri, farklı süreçler. GSM Mobil Satışdan, B2B, B2C, Servis Yönetimine kadar farklı çözümler ile ilgili ilgi almak, size nasıl yardımcı olabiliriz diye görüşmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Eflow, İş Akış ve Süreç Yönetimi

E-flow İş Süreçleri Yönetimi

İş Akış programları ERP lerle entegre ama genellikle ERP leri ilgilendirmeyen iş süreçlerinin takibinde kullanılan programlar. Özellikle Onaylama sistemlerinin takip edildiği bu programlar bir patform şeklinde size sunulmaktadır. Platform üstünde ihtiyacınıza göre 1 proje de takip edebilirsiniz 20 proje de takip edebilirsiniz. E-flow bu konuda hem bulut hem de satınalma şeklinde lisanlama imkanı vermektedir. 

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr