Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
create a web page for free


İŞ AKIŞ VE SÜREÇ YÖNETİMİ

İşletmelerde verimliliği ve dolayısıyla da kârlılığı artırmanın en önemli bileşenlerinden biri de iş süreçlerini iyileştirmektir. İş akışını yeniden yapılandırmayı ve işletme genelinde standartlaştırmayı sağlayan İş Akış Yönetimi iş süreçlerini hızlandırır ve yönetim kalitesini artırır. İş akışının daha yalın ve sistemli hale gelmesiyle, tüm çalışanların görev ve sorumlulukları netleşir, yapılması gereken işler kısa zamanda tamamlanır. Bu da zaman ve maliyet tasarrufu kazandırır.

SetXRM

SETXRM Hayal Et- Tasarla- Kullan 

Firmalar sektörlerine göre farklı çözüm arayışlarına doğal olarak girerler. Bu çözümlerin bazıları hazır çözümler olurken bazıları ise iş süreçlerine göre bir çözüm ortağı ile birlikte veya kendi içlerinde geliştirmek isteyebilrler. SETXRM ister bulut ister satın alma üstünden lisanslanan çok fazla kod bilgisine ihtiyaç duymadan farklı çözümler için bir iş platformudur. Sizinde bu tarz ihtiyaçlarınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Eflow, İş Akış Programı

E-Flow İş Süreç Yönetimi

İş Akış programları ERP lerle entegre ama genellikle ERP leri ilgilendirmeyen iş süreçlerinin takibinde kullanılan programlar. Özellikle Onaylama sistemlerinin takip edildiği bu programlar bir patform şeklinde size sunulmaktadır. Platform üstünde ihtiyacınıza göre 1 proje de takip edebilirsiniz 20 proje de takip edebilirsiniz. E-flow bu konuda hem bulut hem de satınalma şeklinde lisanlama imkanı vermektedir.

Logo flow, Lflow

Logo L-Flow İş Süreç Yönetimi

İşletmenin farklı noktalarında yürütülen süreçlerin kontrol altında tutulması, iş verimliliğine önemli katkıda bulunuyor. Logo İş Akış Yönetimi çözümüyle iş süreçlerinin oluşturulması, takip edilmesi ve sonuçlandırılması tamamen dijital ortamda gerçekleştiriliyor. Böylece iş akışları daha verimli ve sorunsuz gerçekleşiyor; işletme genelinde standardizasyon artıyor, maliyetler ve kayıplar azalıyor.


İş Akış Yönetimi çözümlerinde en önemli kriterlerden biri, ilgili tüm çalışanların yetkileri dahilinde kolayca kullanabileceği ve raporlama yapabileceği bir uygulama olmasıdır. Web üzerinde de çalışan bir çözümün tercih edilmesi, sisteme zamandan ve mekandan bağımsız erişilebilmesine imkan tanır. Ayrıca, işletmedeki ERP ve benzeri sistemlerle entegrasyon imkanı da İş Akış Yönetimi çözümünün daha verimli çalışmasını sağlar.

ÖZGÜNLEŞİN FARKLILAŞIN

Kullandığınız ERP yi ve İş Süreçlerinizi kendinize göre özgünleştirebilmeniz sizinde işlerinizde ve verdiğiniz hizmetlerde farklılaşmanıza yardımcı olur.
Logo Tiger ürünleri özelleştirilebilir, size özel ürün içine uygulamalar yapılabilir. Böylece hem iş süreçlerinize uygun işlemlerinizi LOGO ERP üstüne taşırsınız hem de bu süreçlerin takibi için zaman harcamaktan kurtulabilirsiniz.  

DEĞİŞTİRMEYİN, GELİŞTİRİN

Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki birçok ev aletini bile artık tamir ettirmek yerine, hemen yenisi ile değiştiriyoruz. Fakat bu şirket süreçlerine geldiğinde bu tarzda hızlı kararlar çoğunlukla yarar yerine zarar getirebildiğini de görmekteyiz.
Bu sebeple özellikle ERP konusunda önce elinizdeki ürünün bütün özelliklerini ve bu özelliklerden yararlanıp yararlanamadığınızı, üstünde uyarlama ile özelleştirilip özelleştiremediğinizi, farklı ürünlerle entegrasyonu olup olmadığını incelemenizi tavsiye ederiz.  

FARKLI BAKIŞ AÇISI YAKALAYIN

Hayatımızda olduğu gibi iş hayatında ve kullandığınız ERP de de iş süreçleriniz belli bir noktadan sonra rutine oturabiliyor. Bu tarz durumlar yaşıyor, sizin yapmak istediğiniz birçok şey var ve size göre ürün bunlara cevap vermediği söyleniyorsa artık yeni farklı bir bakış açısına ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Bu bakış açısı hem iş süreçlerinizi gözden geçirme hem de hızlı bir kararla oluşacak maliyetlerden kaçınma fırsatı verecektir. Farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.   


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr