Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
site templates free download

Logo E-Çözümler

Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Haberleşmeden alışverişe, finansal hizmetlerden eğlenceye kadar gündelik alışkanlıklarımızı değiştiren dijital dönüşüm, iş hayatını da farklılaştırıyor. Şirketler dijital dönüşümle hem bilgiyi dijital ortama aktarmanın rahatlığını yaşıyor hem de maliyet ve zaman avantajlarıyla verimlerini artırıyor.

Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo’nun tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile dijital dönüşüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

Yeni ya da değişen yasal mevzuatlara hızla adapte olan altyapısı ile dijital süreçlerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı'na uyumlu yürütmenizi sağlıyor.


Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Elogo, Logo Eçözümler

E-Mutabakat

Çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faksla değil, elektronik olarak yapın, hem zaman kazanın hem de geri dönüş oranını artırın.

Mutabakat süreçlerinizi dijitalleştirerek zamandan tasarruf sağlamaya ve yüksek oranda geri dönüşler almaya hemen başlayın.

Detaylı raporlama ile giden mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı bilgisine kolayca ulaşın.

Cevap vermeyen firmalara otomatik olarak tekrar e-posta gönderilmesini sağlayın.

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Elogo, Logo Eçözümler, logo E-ekstre

E-Ekstre

HESAP HAREKETLERİNİZİ TEK TIKLA MUHASEBELEŞTİRİN....

e-Ekstre ile MT940 formatındaki tüm banka hesap hareketlerinizi tek tıkla hızlı ve hatasız bir şekilde ERP’nize aktarabilirsiniz.

e-Ekstre ile bütün banka hesap hareketlerinizi bankanızdan dijital ortamda talep edin, işlemlerinizi saniyeler içinde hatasız bir şekilde ERP sisteminize aktarın.


Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Elogo, Logo Eçözümler

Connect Banka

Connect Banka modülüyle bankanıza ödediğiniz işlem ücreti dışında hiçbir ücret ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirin.

Connect Banka ile Havale, EFT, Çek-Senet, Fatura ve Maaş Ödeme gibi banka işlemlerinizi şubeye gitmeden veya internet bankacılığına bağlanmaya gerek kalmadan tek tıkla ERP’niz üzerinden gerçekleştirin. Operasyonlarınızı kolaylaştırarak verimliliğinizi arttırın.

Türkiye’nin En Büyük Bankaları
Connect Banka’nın Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Vakıfbank gibi Türkiye’nin en büyük bankaları ile direkt entegre altyapısı sayesinde operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırın.

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Elogo, Logo Eçözümler

Connect B2B

Connect B2B ile, iş ortaklarınız, tedarikçileriniz ve kendi şirketleriniz arasındaki fatura, sipariş, irsaliye malzeme kartı gibi belge ve verilerinizi dijital ortamda anında transfer edin, faks ve telefon trafiğinden kurtulun, zamandan tasarruf sağlayın.

İş ortaklarınız, tedarikçileriniz ve kendi şirketleriniz arasındaki fatura, sipariş, irsaliye gibi belge ve verilerinizi dijital ortamda anında transfer edin. Çapraz aktarımlar ile sizin satış siparişinizi iş ortağınızın alım sipariş olarak kaydederek veya iş ortağınızın çek çıkışını, size çek girişi olarak aktararak verimlilik artışı sağlayın.

Dijital dönüşüm, bilgi teknolojilerinin yoğun kullanımı ile iş süreçlerinin ve bilgilerin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital (elektronik) ortama taşınmasıdır.  


Dönüşüm, dijitalleşen dünyanın hızını ve kolaylığını iş hayatımızı taşıyor. Alışverişin şekli e-ticarete kayıyor.

Güvenlikten, ödeme sistemlerine her yerde dijital dönüşüm etkisini gösteriyor. Alışılagelmiş dosyalama, evrak, kâğıt gibi belgeleme ve saklama yöntemleri değişiyor. Maliyet avantajı ve zaman kazandıran dijital dönüşümü seçen şirketler rekabette bir adım öne geçiyor.

Her şey dijital ortama taşındığı için kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetleri ortadan kalkar. Gereksiz iş yükü azalır, verimlilik artar, zamandan kazanılır, ticaret hızlanır. Odalar dolusu klasörlenmiş fatura arşivleri ve saklama masrafları tarih olur.

Dijital dünyadaki anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır, kaybolma yaşanmaz, gerektiğinde eski evraklara saniyeler içerisinde ulaşılır. Kağıt kullanımı en düşük seviyeye indiğinden, her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Elogo, Logo Eçözümler
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Elogo, Logo Eçözümler


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr