Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
free bootstrap template
Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo’nun tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile dijital dönüşüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

E-EKSTRE
E-MUTABAKAT
E-BANKA
CONNECT B2B

Logo e-Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın...

Elogo, Logo Eçözümler

1

e-Ekstre Hızlı,hatasız ve kolay kullanım

e-Ekstre uygulaması ile bütün banka hesap hareketlerinizi tek tıkla ERP sisteminize aktarın. Operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın. e-Ekstre ile bütün banka hesap hareketlerinizi bankanızdan dijital ortamda talep edin, işlemlerinizi saniyeler içinde hatasız bir şekilde ERP sisteminize aktarın.

2

e-Mutabakat Kolay kullanımlı ve düşük maliyetli

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda posta, telefon ya da faks kullanmak yerine e-Mutabakat sistemi üzerinden kolayca e-posta, SMS ya da faks gönderin, cevapların dijital olarak toplanmasının rahatlığını yaşayın.

3

Connect Banka - Go Garanti

Connect Banka ile Havale, EFT, Çek-Senet, Fatura ve Maaş Ödeme gibi banka işlemlerinizi şubeye gitmeden veya internet bankacılığına bağlanmaya gerek kalmadan tek tıkla ERP’niz üzerinden gerçekleştirin. Operasyonlarınızı kolaylaştırarak verimliliğinizi arttırın.

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr