Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
bootstrap theme


DİKEY ÇÖZÜMLER

Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen Logo onaylı dikey çözümler... Dikey Çözümler hem verimliğininizi arttıran, hem tam entegre hem de sektörünüze özel çözümlerdir.

VERİMLİLİK
TAM ENTEGRASYON
SEKTÖRE ÖZEL
ONAYLI
Logo Dikey Çözümler

Verimliliğinizi Arttırın

Kurumsal Kaynak Planlama programlarının seçimi, geliştirilmesi, verimliliğin arttırılması ve işiniz yönünden zaman içerisinde farklı çözümlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda Logo ile entegre Dikey Çözümlerden yararlanmak hem işlerinizi kolaylaştıracak, hem de verimliliğinizi arttıracaktır. 

Logo Dikey Çözümler

Tam Entegrasyon

Logo çözüm ortakları tarafından geliştirilen ürünler Logo ürünleri ile entegredir. Böylece ihtiyacınıza göre seçeceğiniz Dikey Çözümler için birkez daha entegrasyon çalışmaları yapmanıza gerek olmayacaktır. 

Logo Dikey Çözümler

Sektörünüze Özel

Doğal olarak her sektörün kendi ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlar bazen öyle spesifik olabilirki belli çözümler bulma ihtiyacınız ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple ERP dışında ihtiyacınıza göre Dikey Çözümlerden yararlanmak en kısa ve doğru yol olacaktır. 

Logo Dikey Çözümler

Logo Onaylı

Logo Çözüm Ortakları tarafından hazırlanan Dikey Çözümler Logo nun yazılım stratejine uygun olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir. 


LOGO İhtiyacınız olabilecek ürünlere ulaşmak için Dikey Çözümler başlığımızı inceleyin...    


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr