ERP, FLOW, WMS, CRM, MOBİLİTE, B2B,B2C, ENTEGRASYON, UYARLAMA, İŞ ANALİTİĞİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN. 

Uçtan Uca Çözüm
Analiz, Satış, Kiralama, Bulut, İş Danışmanlığı, Süreç Yönetimi, Verimlilik Denetimi, Önleyici Destek Hizmetleri için lütfen bize ulaşınız...

Hizmetlerimiz

Kurumsal kaynak planlama ve CRM çözümleri, ileri depo uygulamaları, mobil uygulamalar, gelişmiş rapor çözümleri, veri entegrasyonları ve kuruma özel yazılım çözümleri, proje yönetimi / süreç analizi ve danışmanlığı / süreç optimizasyonu gibi profesyonel hizmetlerin desteği altında sunulmaktadır.

Lisans Satış ve Kiralama 

Anahtar Çözüm işletmenizin ERP, CRM, WMS, BPM vb. stratejisini oluşturmasında size yardımcı olur. Doğru ürünü seçmenizi ve uygulamanızı sağlar.

Anahtar Çözüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini ve denetimini sağlar.

Eğitim-İmlepantasyon

Anahtar Çözüm uygulamalı eğitimler ile kullanıcıların, iş uygulamalarını sorunsuz şekilde kullanmaları, işlerini daha verimli yönetmeleri sağlar. Eğitim sonrası destek sürecinde Uzak Destek, Destek Portalı veya Yerinde Destek ile hep yanınızdadır. Anahtar Çözüm ü

Yerinde Destek Hizmeti

Ana faaliyet konusu Logo ürünlerinin satışı, eğitim, desteği ve danışmanlığı olan Anahtar Çözüm, sektörel ihtiyaçlara süreç odaklı yaklaşımlar sunan metodolojisiyle ve verimliliği temel alan çözüm paketleriyle farklılığını öne çıkarmaktadır.

Destek Portalı

Anahtar Çözüm 1993 yılından bu yana artan tecrübesi, yetkin ve sertifikalı kadrosu, farklı sektörlerdeki birikimi ve gelişen çözüm kümesi ile Logo Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli sektörlerin lider durumundaki işletmelerine sunduğu anahtar teslim projelerle başarısını perçinlemiş ve Logo’nun seçkin çözüm ortakları arasında yerini almıştır.

Uzak Bağlantı Desteği

Anahtar çözüm, sektörel bilgi birikimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yetkin kadrosu ile, İşletmelerin büyüme planlarına ve/veya değişen sektörel ihtiyaçlara uygun çözümleri geliştirmeye devam etmekte, işletmelerdeki değişimin ve büyümenin kontrol altında yönetilmesinde etkin rol oynamaktadır.

Önleyici Destek Hizmeti

ERP, FLOW, WMS, CRM, MOBİL, ENTEGRASYON, UYARLAMA, İŞ ANALİTİĞİ İÇİN
LÜTFEN BİZE ULAŞIN. 

Uçtan Uca Logo Çözümleri

Logo KOBİ ve ERP Çözümleri ile bütünleşik sunulan e-Çözümlerle tüm süreçlerinize değer katın

Her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçleri merkezi bir şekilde uçtan uca yönetiliyor. Ön muhasebeden finansa, depo yönetiminden iş analitiğine, üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlanıyor.

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

Made with Mobirise - Go here

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.