FLOW-BPM

NO-CODE TEKNOLOJİ İLE ZAMAN VE MALİYETTASARRUFU
Bütünleşik Çalışan Gelişmiş Ve Esnek Raporlama Aracı
Kullanıcı Dostu Sürükle-Bırak Teknolojisi
İşletim Sistemi Bağımsız Kullanım
Sınırsız Dil Desteğine Sahip Tasarım Geliştirme İmkanı

Tasarım Ön Yapay Zeka Birleşenleri ile Kodlama İmkanı
Yüksek Entegrasyon / Anlık Mesajlaşma /Pop_Up Bildirim
Çoklu Dil Seçeneği/ Yetkilendirme Kontrolü /Kullanıcı Dostu Arayüz
Bağımsız Kullanım /Native Mobil Uygulama /BI Tool Deneyimi
Esnek Form Tasarımı /Sesli Tanımlama /Video Konferans
Sanal Pos Entegrasyonu /GPS ile Konum Takibi ve Harita Desteği
Periyodik Hatırlatma Servisleri /Otomatik Veri Güncelleme


Tüm Süreçlerini Tek Yerden Yönetin
Verilerinizi organize edin ve iş akışları oluşturarak tüm ekibiniz için kolay tasarlanabilir, hızlı öğrenilik, esnek ve yetkilendirilebilir bir operasyon merkezi haline getirin.  

Ana Tercih Sebepleri

İş hayatında etkili zaman yönetimi kullanımı verimliliği doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. River ile yetkilendirme, planlama, takip ve hatırlatmalar ile işletmenizde zaman tasarrufu yaparak işlem süreleri azaltıp, kârlılığı arttırabilirsiniz.

Zaman Kazandırır

Entegre yapısı sayesinde vakit kaybını önlerken maliyetleri de azaltır. Ayrıca işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilme imkânı da sunar bu sayede yeni bir iş uygulamasına ya da insan kaynağına ihtiyaç duymazsınız. Farklı süreç ve projelerinizi bu platformlarda tek çatı altında oluşturmak hem yazılım, hem yazılımcı hem de destek maliyeti yönünden şirketler için oldukça avantajlıdır.

Maliyet Açısından Avantajlıdır

Zaman ve mekan bağımsız çalışma imkanı sayesinde personel verimliliğini ve çalışan memnuniyetini arttırır. Kullanıcı dostu yapısı ile pratik olduğu kadar içine entegre olan mesajlaşma, görüntülü görüşme, eğitim araçlarının tek yerden kontrolü zaman kaybının ve karışık yapının önüne geçebilirsiniz.

Zaman ve Mekan Bağımsızdır

Yazılım Geliştirme

Çok özel süreçler haricinde kod gerektirmeyen yazılım geliştirme platformudur. Bu sayede yazılım dili bilmenize gerek kalmadan özel yazılımlarınızı ve yazılımlarınızın ekran tasarımlarını kısa bir eğitim sonrası hayata geçirebilirsiniz.

Dijitalleşme

Evrak Onaydan, B2B tasarlama özelliği ile ister direkt müşterilerinize ister bayi ağınıza sıcak satış gerçekleştirebilirsiniz. Sanal Pos entegrasyonu ile size anında ödeme alma imkanı sağlar, anonim kullanıcı paketleri ile minimum maliyet ile maksimum satış ağını kurmanıza olanak tanır.

Ekip Yönetimi

Saha ekiplerinizin, personellerinizin verimliliğinden emin olmak için en iyi yol tüm işlerinizi River üzerinde dijitalleştirmek. Böylelikle sahada gerçekleşen işlemlerin GPS konumunu, personellerinizin çözüm geliştirme verimliliğini takip edebilir, River BI ile anlık verileri dilediğiniz rapor tasarımları ile inceleyebilirsiniz.

Eğitim

Galeri özelliği ile şirket içi eğitim portalınızı tasarlayabilir, çalışanlara videolar atayıp izleme hareketlerini gözlemleyebilirsiniz. Bunu çevrimiçi sınav özelliği ile destekleyip sertifikasyon süreçlerinizi tamamen dijitalleştirme imkanına sahip olursunuz.

Uzakta Çalışma

Ofis bağımsız çalışma geleceğin gerekliliği, ister web tarayıcısından ister River mobil üzerinden iş akışınızı yönetebilirsiniz. Personellerinizin çalışma performansını uzak çalışma sisteminde de denetleyebilir, görevler atayabilirsiniz.

Sektöre Özel Tasarım

baştan sona tasarlanabilir ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Böylelikle sizin ona uymanız gereken yazılımların aksine, o size uyum sağlar. River ile kendi yazılımınızı endüstri 4.0 standartlarında çok kısa sürelerde tasarlayın.

Özellikler

Bu konuda günümüzde oldukça yaygınlaşan yerli ve yabancı yazılımlar bulunmaktadır. Bunların genel özelliklerini özetlemek gerekirse: 

Özelleştirilebilir

No-code/Low Code

Yapay Zeka

İş Akışı

Kolay Modül Tasarımı

Size Özel Süreç Tasarımı

Az Destek ve Yazılım

Bulut, Satın Alma ve Kiralama

Çoklu Dil Desteği

Bildirim Uyarı  Özellikleri

Mobilite

İş Akışı

Performans Takibi

Sanal Pos

Anlık Mesajlaşma

Video Konferans

Konum Takibi

Yetkilendirme

Veri Güncelleme

Çoklu Dil Desteği

Biz ne yapıyoruz?

Öncelikle 1993 den beri farklı sektör ve projelerdeki süreç, iş tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz.

Daha sonrasında maliyet verimlilik açısından hangi ürünün size uygun olduğu ile ilgili bir ön çalışma yapıyoruz.

Demo, teklif ve onay sürecinden itibaren de projenin uygulanması ve desteği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.  

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

Created with Mobirise web templates

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.