DİJİTAL ÇAĞA AYAK UYDURMAK
ARTIK HER İŞLETME İÇİN MÜMKÜN!

Satıştan başlayarak, eğitim ve destek konularında yanınızdayız. 1993 den beri gelen farklı sektörlerde ERP uygulama tecrübemizle size istediğiniz taktirdirde danışmanlıkta yaparak hem mevcut ERP nizde düzenleme ve geliştirmelerde hem de yeni projelerde yanınızdayız. 

İş Süreçlerinizi Kolayca Yönetin

İşletmelerde verimliliği ve dolayısıyla da kârlılığı artırmanın en önemli bileşenlerinden biri de iş süreçlerini iyileştirmektir. İş akışını yeniden yapılandırmayı ve işletme genelinde standartlaştırmayı sağlayan İş Akış Yönetimi iş süreçlerini hızlandırır ve yönetim kalitesini artırır. İş akışının daha yalın ve sistemli hale gelmesiyle, tüm çalışanların görev ve sorumlulukları netleşir, yapılması gereken işler kısa zamanda tamamlanır. Bu da zaman ve maliyet tasarrufu kazandırır.

Effective Engagement

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consectetur incidunt non ducimus magni. Minima pariatur dolore sapiente quis hic, dolor ullam esse iure animi reprehenderit architecto cum assumenda placeat fugit praesentium ab perferendis at quo, dolorum doloremque aut! Totam fuga optio cumque maiores pariatur exercitationem ratione dolor culpa repellat laudantium.

İş Süreçlerinizi Kolayca Yönetin

İşletmelerde verimliliği ve dolayısıyla da kârlılığı artırmanın en önemli bileşenlerinden biri de iş süreçlerini iyileştirmektir. İş akışını yeniden yapılandırmayı ve işletme genelinde standartlaştırmayı sağlayan İş Akış Yönetimi iş süreçlerini hızlandırır ve yönetim kalitesini artırır. İş akışının daha yalın ve sistemli hale gelmesiyle, tüm çalışanların görev ve sorumlulukları netleşir, yapılması gereken işler kısa zamanda tamamlanır. Bu da zaman ve maliyet tasarrufu kazandırır.

Tüm Süreçlerini Tek Yerden Yönetin
Verilerinizi organize edin ve iş akışları oluşturarak tüm ekibiniz için kolay tasarlanabilir, hızlı öğrenilik, esnek ve yetkilendirilebilir bir operasyon merkezi haline getirin.  

Ana Tercih Sebepleri

İş hayatında etkili zaman yönetimi kullanımı verimliliği doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. River ile yetkilendirme, planlama, takip ve hatırlatmalar ile işletmenizde zaman tasarrufu yaparak işlem süreleri azaltıp, kârlılığı arttırabilirsiniz.

Zaman Kazandırır

Entegre yapısı sayesinde vakit kaybını önlerken maliyetleri de azaltır. Ayrıca işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirebilme imkânı da sunar bu sayede yeni bir iş uygulamasına ya da insan kaynağına ihtiyaç duymazsınız. Farklı süreç ve projelerinizi bu platformlarda tek çatı altında oluşturmak hem yazılım, hem yazılımcı hem de destek maliyeti yönünden şirketler için oldukça avantajlıdır.

Maliyet Açısından Avantajlıdır

Zaman ve mekan bağımsız çalışma imkanı sayesinde personel verimliliğini ve çalışan memnuniyetini arttırır. Kullanıcı dostu yapısı ile pratik olduğu kadar içine entegre olan mesajlaşma, görüntülü görüşme, eğitim araçlarının tek yerden kontrolü zaman kaybının ve karışık yapının önüne geçebilirsiniz.

Zaman ve Mekan Bağımsızdır

Satış Aşamalarını Verimli Şekilde Yönetin
Optimize edilmiş bir iş akışı ile sadece en önemli konulara odaklanarak daha fazla satış tamamlayın. Satış ekibinizin verimliliğini artıracak akıllı bildirim sistemi oluşturun ve tekrarlayan işleri otomasyona bağlayın.

Süreç Yönetimi

Farklı sektörlerde şirketlerin iş süreçlerinin yazılım üstünden takip edilmesini, denetlenmesini, raporlanabilmesini sağlayan ve genellikle az kod ile farklı projeler üreten mobil tabanlı çözümlerdir.

İş Akış Yönetimi çözümlerinde en önemli kriterlerden biri, ilgili tüm çalışanların yetkileri dahilinde kolayca kullanabileceği ve raporlama yapabileceği bir uygulama olmasıdır. Web üzerinde de çalışan bir çözümün tercih edilmesi, sisteme zamandan ve mekandan bağımsız erişilebilmesine imkan tanır. Ayrıca, işletmedeki ERP ve benzeri sistemlerle entegrasyon imkanı da İş Akış Yönetimi çözümünün daha verimli çalışmasını sağlar.

Bu araçlar;

Günümüzde Evrak takibi ve onayından, masrafların onaylanması, bütçeye uygun satış onaylarının izlenmesi, sanal pos kullanımı, video konferans, kalite kontrol, fabrika bakım, satınalma süreçleri gibi şirketlerin gün içerisinde doğal olarak yaptıkları ve bazı zaman ve durumlarda açmazlara, kargaşaya sebep olan konuların tek bir platform altında toplanmasını ve kullandığınız ERP ile tam entegrasyon ile şirket eko sisteminin düzenli ve verimli işlemesini sağlarlar.  

Görev Yönetiminin En Verimli Halini Keşfedin
Esnek yapısı ile ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir. Gelişmiş raporlama, otomasyon, erişim izinleri, entegrasyonlar ve daha fazlası. 

Ana Özellikler

Bu konuda günümüzde oldukça yaygınlaşan yerli ve yabancı yazılımlar bulunmaktadır. Bunların genel özelliklerini özetlemek gerekirse: 

Özelleştirilebilir

No-code
Yapay Zeka

İş Kuralları Tanımlanabilir

İzlenebilir

Kolay Modül Tasarımı

Farklı Süreçler Tasarlanabilir

Az Destek ve Yazılım

Bulut veya Kiralama Özelliği

Çoklu Dil Desteği 

Bildirim- Uyarı Özellikleri

İş Akış Yönetimi

Mobilite

ERP, FLOW, WMS, CRM, MOBİL, ENTEGRASYON, UYARLAMA, İŞ ANALİTİĞİ İÇİN
LÜTFEN BİZE ULAŞIN. 

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

Set up your own website with Mobirise

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.