Fixidesk Servis Çözüm Bulutu

Satış sonrası servis süreçlerinizi buluta taşıyın, servis süreçlerinizi her yerden online yönetin...

Fixidesk Servis Çözüm Bulutu

Fatura süreçlerinden, siparişlere, fırsat yönetiminden sözleşme yönetimine kadar uzanan geniş özelliklere sahip olan Fixidesk; tüm servis ve bakım süreçlerinizi sorunsuz yönetip, sağlıklı bir şekilde sonuç üretebileceğiniz çözümümüzdür. Satış sonrası servis hizmetİ veren bir şirket iseniz, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi Fixidesk'te bulabilirsiniz.

Bünyesinde pek çok zengin modül barındıran Fixidesk; gelişmiş bir ayar yapılandırması ile kendi firmanızın süreç işleyişine uyumlu hale getirebilirsiniz. Her ne kadar servis ve bakım süreçlerini kendine konu alsada, Crm’de ve ön muhasebe yazılımında olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

 1. Bulut mimarisi özelliği ile işlemlerinizi her yerden yönetebilir, sahadaki teknisyenlerinizin tüm verilerine erişimini, yetkileri dahilinde sağlayabilirsiniz. Tüm mobil cihazlara uyumlu bir yapıya sahip olduğumuz için; Android uygulaması ile konum takibi, gerçek ulaşım bilgileri, lokasyonda geçirilen sürelere de ulaşabilirsiniz.
 2. Gelişmiş rapor özellikleri ile tüm verilerinizi analiz edebilir; excele toplu aktarım özelliği ile offline olarak da inceleyebilirsiniz.
 3. Dinamik servis formları ile servis formunu; istediğiniz gibi dizayn edebilir, servisleri kayıt altına alarak süreci başlatabilirsiniz.
 4. Müşteri portalı ile müşterilerinizin servis taleplerini alabilir, müşterilerinize teklif gönderebilir, teklifleri online olarak onaylayabilirsiniz.
 5. Bayi portalı ile servis noktalarınızın hakedişlerini yönetebilir, faturalama, ödeme, müşteri kayıtları, garanti işlemleri, devreye alma gibi süreçlerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
 6. Bir servis ile ilgili birden fazla teknisyen görevlendirebilirsiniz. Teknisyen görevlerini ve görev sürelerini anlık takip edebilirsiniz.
 7. Servis, teklif, sipariş, fatura akışlarınızı tek bir ekrandan yönetebilir, seri numarasına göre garanti takibi yapabilirsiniz.
 8. Bakım, montaj süreçlerinizi de Fixidesk ile kolaylıkla yürütebilir; kontrol listeleri, problem notları, hizmet görselleri ve teknisyen görevlerini tek ekrandan yönetebilirsiniz.
 9. Servisler üzerinden ya da bağımsız olarak yapabileceğiniz tahsilatlarınızı ön muhasebe modülüyle kolayca yönetebilirsiniz. Kasa ve bankalarınızdaki nakit ve hesap hareketlerinizi takip edebilir, harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 10. Fixidesk ile mobil cihazlardan servis kaydı oluşturabilir; saha da servis notları ekleyebilir, yapılan işlemleri görüntüleyebilir, işçilik ve yedek parça girişi dahil birçok işlemi yönetebilirsiniz. Bu sayede; servis kayıtları ile ilgili tüm detaylar görüntülenip, sahadaki iş yönetimi kontrol edilebilmektedir.
 11. Servis yönetiminde, servisin toplam iş yükünü görebileceğiniz gibi; servisler ile ilgili, ekibinizle paylaşımında bulunabilirsiniz. Servislerle ilgili aldığınız notlar, dokümanlar ve ekibin bilgi sahibi olması gereken tüm işlemleri, ekip üyelerinin görmesini sağlayabilirsiniz. Sahadaki ekibinizi yönlendirebilir; ekibin kendi içinde online yazışmasını sağlayarak zaman kazanabilirsiniz.

BULUT

MOBİL

YÖNETİLEBİLİR

İZLENEBİLİR

Fixidesk

Fixidesk tam bir Servis çözüm bulutudur. Servis konusunda Fixidesk'ten başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. 

Tek tıkla teklif oluşturup, müşterinize e-posta ile göndermenin keyfini çıkarın. Fixidesk; hem kolay, hem gelişmiş bir teklif yönetim imkanı sunuyor. İster Servis üzerinden teklif verin, ister bağımsız şekilde tekliflerinizi oluşturun.

Servis süreçlerinizin en önemli aşamalarından olan siparişlerinizin, her aşamasını pratik bir şekilde yönetin.Satış siparişlerinizi, ister irsaliye’ye, isterseniz de faturaya dönüştürün. Sipariş durumlarınızı kontrol edin.

Biz ne yapıyoruz?

Öncelikle 1993 den beri farklı sektör ve projelerdeki süreç, iş tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz.

Daha sonrasında maliyet verimlilik açısından hangi ürünün size uygun olduğu ile ilgili bir ön çalışma yapıyoruz.

Demo, teklif ve onay sürecinden itibaren de projenin uygulanması ve desteği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.  

ERP, FLOW, WMS, CRM, MOBİL, ENTEGRASYON, UYARLAMA, İŞ ANALİTİĞİ İÇİN
LÜTFEN BİZE ULAŞIN. 

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

Made with Mobirise free maker

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.