Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
amp templates

ERP DATA DENETİMİ

Logo Erp uygulamalarındaki (Tiger3 Ent, Tiger3, Go3 ve önceki sürümler için) önemli bilgilerin eklenme, değiştirilme ve silinme takibini yapabilir ve anlık bildirim alabilirsiniz.

Örneğin Kasa İşlemlerinde yapılmış bir tahsilatın tutarı değiştirildiğinde, size anlık olarak bildirim düşer ve siz bu değişikliği kimin yaptığını, hangi uygulama ile yaptığını, ne zaman yaptığını, önceki ve sonraki tutar bilgisini görebilirsiniz. Ya da silinen bir tahsilat fişinin ya da satırının silindiği bilgisini ve ayrıntılarını görebilirsiniz.

Logo' da yapılan işlemlerden hangilerinin bildirimini almak istiyorsanız bunların ayarlarını yapabilirsiniz. İstediğiniz modülün sadece silinen kayıtlarının bildirimini ya da başka bir modülün değiştirilen ve silinen kayıtlarının bildirimlerini alacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bildirim gönderilecek birden fazla kişi tanımlayabilir, her birine ayrı bildirim ayarı yapabilirsiniz. 


 Data Denetimi ürünleri Logo ürünlerinde gerçekleşen tüm değişiklikleri raporlayan bir özel yazılımlardır. Bu uygulamalar ile Logo ürünlerinde, kullanıcı bazında hangi kaydın ne zaman, ne şekilde değiştiğini görüntüleyebilir ve ayrıntılı bir şekilde raporlayabilirsiniz. Ürünler özellikle Denetimlerde istenen detay kullanıcı bilgilerini raporlayacak şekilde hazırlanmışlardır.

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr