Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
make your own site
Karmaşık tablolar işinizi zorlaştırıyorsa BudgetLAB'in tüm özelliklerini keşfedin!

Bütçe yönetimi, şirketlerin belirlenen hedefler dahilinde stratejiler belirleyip bu stratejilerin uygulanmasını ve sonuçların görülmesini sağlayan araçlardan en önemlisidir.

Her yerden Erişim 
Performans
Yenilikçi
Proje Desteği

Bütçe yönetimi, şirketlerin belirlenen hedefler dahilinde stratejiler belirleyip bu stratejilerin uygulanmasını ve sonuçların görülmesini sağlayan araçlardan en önemlisidir.

Bütçe, BudgetLab

1

Web ve Mobil'den Erişim

Hazırladığınız raporları web’den yayımlayarak ister üst yöneticilerin istedikleri zaman ulaşmasını sağlayabilirsiniz, ister sunum yapabilirsiniz.

2

Değiştirilebilirlik

Bütçedeki kalem adları ya da o kalemlere ait rakamlar değiştirilebilir. Bunlar revizyon raporunda tutularak neyin değiştiğini görmenize olanak tanır. Üstelik değişiklikler yetkiler dahilinde geri alınabilir.

3

Detaylı Raporlama

BudgetLab’in EasyReport modülüyle istediğiniz derinlikteki raporu liste, pivot veya dashboard olarak hazırlayabilirsiniz. Üstelik kaydedip web’den de yayımlayabilirsiniz.

 1. Üretim  Bütçesi - Bütün üretim sürecinizi planlayın! Firmanızın satış bütçesine göre üretim, reçetelere göre üretim planlaması, satınalma, işçilik, üretim gider, pazarlama ve genel yönetim bütçelerini periyod bağımsız olarak yapabilirsiniz.
 2. Nakit Akış -Oluşturulan bütçeler ve ERP verileriyle nakit akış raporu alabilme; raporu günlük, haftalık, aylık bazda ve fatura detayında görüntüleyebilme özelliği.
 3. Bütçe Analizi -Her bir bütçe kalemini planlanan – gerçekleşen – sapma detayında aylık veya toplam olarak geçmiş dönemle karşılaştırabilir, analiz edebilirsiniz. Bu şekilde bir önceki yıla göre firmanızın durumunu, hedeflerinize uzaklığınızı daha sağlıklı olarak kontrol edersiniz.
 4. What-if Analizi -Uzun vadeli planlamalarda geleceğe her koşulda hazır olun! Bütçeleriniz üzerinde gelir, gider ve maliyet koşullarını değiştirerek senaryo oluşturabilirsiniz. Özel tasarlanan bu araç, geliri doğrudan etkileyen gider ve maliyet kalemlerini dikkate alır ve istenilen bütçe kırılımında sonuçları anlık olarak gösterir.
 5. Miktar Tutar Bütçeleme -BudgetLab’de bütçeler tutar bazında yapılabileceği gibi miktar bazında da yapılabilir. Ayrıca bunu bir adım daha ileriye taşıdık ve aynı bütçeye hem tutar hem miktar bazında veri girişi yapılabilmesini sağladık.
 6. Proforma Mali  Tablo Analizi -Gelir ve Gider bütçelerine bağlı olarak oluşturulan Proforma Gelir Tablosu alabilme özelliğiyle dönem sonu kâr/zarar durumunuzu analiz edebilirsiniz. 
 7. Not Alma Açıklama Ekleme -Not almak için program dışına çıkmayın! Her bileşen için istediğiniz bütçe hücresine ayrı ayrı yorum, açıklama, not girişi ekleyebilirsiniz
 8. Detaylı Raporlama -BudgetLab’in EasyReport modülüyle istediğiniz derinlikteki raporu liste, pivot veya dashboard olarak hazırlayabilirsiniz. Üstelik kaydedip web’den de yayımlayabilirsiniz.
 9. Web'den Mobil'den Erişim -Hazırladığınız raporları web’den yayımlayarak ister üst yöneticilerin istedikleri zaman ulaşmasını sağlayabilirsiniz, ister sunum yapabilirsiniz.  Üstelik yetkiler dahilinde erişilebilen dashboard mantığıyla hazırlanan bu alanda fatura detayına kadar inilebilir. Bu alana tabletle veya mobil telefonunuzla da erişebilirsiniz.
 10. Sade ama  Detaylı -Çok karmaşık yapılardaki uzayan bütçe kalemleri yerine, bütçeyi bir bütün halinde görmek için ana pencerede sadece özet sayfa gösterilir. Bunun yanında kriter seçimleri yapılarak ilgili bütçenin tüm detayları görüntülenebilir.   
 11. Detaylı Yetkilendirme -BudgetLab çok kullanıcılı ve kademeli bir yapıya göre tasarlandığı için farklı seviyelerde ileri derecede yetkilendirme yapılabilir.
 12. Değiştirebilirlik -Bütçedeki kalem adları ya da o kalemlere ait rakamlar değiştirilebilir. Bunlar revizyon raporunda tutularak neyin değiştiğini görmenize olanak tanır. Üstelik değişiklikler yetkiler dahilinde geri alınabilir.
 13. Kullanıcı Dostu -Veri girişi kolaydır, elementler seçilebilir. Tahmini ya da gerçekleşen bütçeye Excel’den veri alınabilir ya da bütçeden Excel’e veri aktarılabilir.
 14. Tanımlanabilir Bildirimler -Bütçeyi mi aştınız? Aylık satış hedefine yaklaşmaya çok az mı kaldı? Sisteme tanımlanan koşullara göre istediğiniz kişilere mail ile bildirim gönderme özelliğini kullanın. İlgili personele otomatik olarak isterseniz uyarıcı, isterseniz motive edici mail gönderebilirsiniz.
 15. İstediğiniz Dilde -BudgetLab öntanımlı olarak Türkçe ve İngilizcedir. Sadece bir çeviri dokümanını sisteme entegre ederek BudgetLab’i dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz.
 16. Otomatik Bütçe Karşılaştırma -Aldığı son verilere göre şu anki dönemle geçen dönemi ay bazında otomatik karşılaştırma özelliği.
 17. Özel Kodla Filtreleme -Bütçeleriniz içerisinde 5 satırlık özel kodlarla filtreleme yapabilirsiniz. Kolay kullanım için tasarlanan bu alanda “şuna eşit olan”, “bunu içermeyen” gibi filtreleme tanımları yapılabilir.
 18. Oran Analizi -Oran analizi yapın! Mali tablo verilerini standart oranları kullanarak istediğiniz durum skalasına oluşturup tablo veya grafik olarak görüntüleyebilirsiniz. Üstelik şirketinize veya sektörünüze uygun olarak oran kriterlerini değiştirip, kendi analiz tanımınızı yaparak daha sağlıklı değerlendirme yapabilirsiniz.
 19. Ölçütlere Göre Bütçeleme-Diğer bütçe programlarında önce departmanlar sonra giderleri yazılarak farklı departmanlarda aynı giderler tekrarlanır ve bütçe satır sayısı uzadıkça uzar. BudgetLab’de gider kalemine göre listeleme yapılarak bunun önüne geçilmiştir.
 20. Çift Para Birimi Seçebilme -İstediğiniz 2 farklı para birimini seçerek raporlamanızı buna göre yapabilirsiniz.
 21. Dönem Bağımsız Bütçeleme -Her şirketin ve sektörün dinamikleri farklıdır. Bu esnekliği sağlayabilmek için BudgetLab’i dönem bağımsız olarak tasarladık. Başka programlarda olmayan bu özellikle standart yıllık bütçenin yanı sıra isterseniz tek bir projenin 6 aylık bütçesini, isterseniz bütün şirketin bütçesini 16 aylık olarak yapabilirsiniz.
 22. Masaüstünüzde Widget -Tanımlı kullanıcıların bilgisayarlarına eklenebilen kişiselleştirilebilir widget’la kullanıcıların istediği veriler anlık olarak izlenebilir. Böylelikle sık sık rapor alma zorunluluğu ortadan kalkar.
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise
Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr