Boyutlara Göre Bütçe

BudgetLab, ölçüt boyutunda bütçelemeyle veri girişi yapılırken yüksek düzeyde hız ve kolaylık sağlar. Tutarlar belli bir yüzdeyle aylık artışlar halinde, enflasyon oranında, aylara eşit bölünerek veya mevsimsel etkiler hesaba katılarak girilebilir.

Detaylı Yetkilendirme

BudgetLab, çok kullanıcılı ve kademeli bir yapı için kurgulandığından farklı seviyelere göre ileri derecede yetkilendirme yapılabilir. Aynı zamanda, Web ’de yayımlanacak raporlar için ayrı yetkilendirme yapılabilmektedir.

Dönemsel Bütçe

Farklı sektörlerin farklı dinamikleri göz önüne alınarak bütçe 6 aylık, 12 aylık veya istenen periyotta hazırlanabilir. Dönem sonu bütçe periyodunu istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

İstenen Dilde

BudgetLab ön tanımlı olarak Türkçe ve İngilizcedir. Sadece bir çeviri dokümanı sisteme entegre edilerek istenen dilde kullanılabilir.

Çoklu Para Birimi Seçebilme

Bütçeler ön tanımlı olarak yerel para birimi ve raporlama döviziyle hazırlanır. Raporlamalar da her para birimiyle yapılabilir.

Rapor Zamanlayıcı

BudgetLab ile hazırlanan raporlar, istenilen bir zamanda kişilere otomatik olarak gönderilir. Bu sayede zamandan ve iş yükünden tasarruf sağlar.

Nakit Akış

ERP verileri ve oluşturulan bütçelerle işletmenin nakit akışını anlık olarak günlük, haftalık, aylık detayda takip edebilirsiniz. Nakit Akış ekranındaki fatura detayında ayrıntılara bakabilir, What-If mantığı ile gelir senaryosu oluşturabilirsiniz.

Oran Analizi

Mali tablo verileri, standart oranlarla durum skalası oluşturulup tablo veya grafik olarak görüntülenebilir. İşletmeye özel oran analizi ekleyebilir, standart oranları değiştirerek işletmeye özel hale getirebilirsiniz.

Senaryo Analizi

Hazırlanan bütçeler üzerinde istenen bütçe kırılımında gelir, gider, maliyet detayında ister otomatik ister manuel olarak anlık senaryolar oluşturabilirsiniz.

ERP, FLOW, WMS, CRM, MOBİL, ENTEGRASYON, UYARLAMA, İŞ ANALİTİĞİ İÇİN
LÜTFEN BİZE ULAŞIN. 

İşinizde Farklı Bakış Açısı Yakalayın

Değiştirmeyin Özgünleşin ve Geliştirin

Her Yerden Raporlayın ve Yönetin

Süreçlerinizi Belirleyin ve Sadeleştirin

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

The page was made with Mobirise

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.