Logo,Tiger3,Go3,Tiger 3 Enterprise,Edevlet,Efatura,Edefter,Earşiv,Tiger Wings,Tiger HR
free site templates

ANAHTAR ÇÖZÜM

Birinci Günden İtibaren Profesyonel İş Yaklaşımı...
1993' de ki kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, küçük işletmelere danışmanlık yapmak veya daha büyük şirketlere ve uluslararası işletmelere yardım etmek amacındayız...

ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ.

LOGO YAZILIM KURUMSAL ÜRÜNLER VE YAZILIM ÇÖZÜM ORTAĞI 

Farkımız Sattığımız Ürünlere Uzmanlık ve Değer Katmamızdır.
Hizmet Bizim Katma Değerimizdir. Bunu da bizi biz yapan en önemli değerimiz olan Ekibimizle başarıyoruz.

Anahtar Çözüm

Anahtar Çözüm 1993 yılından bu yana artan tecrübesi, yetkin ve sertifikalı kadrosu, farklı sektörlerdeki birikimi ve gelişen çözüm kümesi ile Logo Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli sektörlerin lider durumundaki işletmelerine sunduğu anahtar teslim projelerle başarısını perçinlemiş ve Logo’nun seçkin çözüm ortakları arasında yerini almıştır.  

Logo Yazılım 

Ana faaliyet konusu Logo ürünlerinin satışı, eğitim, desteği ve danışmanlığı olan Anahtar Çözüm, sektörel ihtiyaçlara süreç odaklı yaklaşımlar sunan metodolojisiyle ve verimliliği temel alan çözüm paketleriyle farklılığını öne çıkarmaktadır.

Anahtar Çözüm Logo Yazılım Kurumsal ve Kobi Ürünler Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Go3, Logo Tiger 3 enterprise

Kurumsal İş Çözümleri

Kurumsal kaynak planlama ve CRM çözümleri, ileri depo uygulamaları, mobil uygulamalar, gelişmiş rapor çözümleri, veri entegrasyonları ve kuruma özel yazılım çözümleri, proje yönetimi / süreç analizi ve danışmanlığı / süreç optimizasyonu gibi profesyonel hizmetlerin desteği altında sunulmaktadır.

Tecrübe

Anahtar çözüm, sektörel bilgi birikimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yetkin kadrosu ile, İşletmelerin büyüme planlarına ve/veya değişen sektörel ihtiyaçlara uygun çözümleri geliştirmeye devam etmekte, işletmelerdeki değişimin ve büyümenin kontrol altında yönetilmesinde etkin rol oynamaktadır.

1993 den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız 

İş Süreçleri Danışmanlığı 

Anahtar Çözüm işletmenizin ERP, CRM, WMS, BPM vb.  stratejisini oluşturmasında size yardımcı olur. Doğru ürünü seçmenizi ve uygulamanızı sağlar.

Uygulama Danışmanlığı

Anahtar Çözüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini ve denetimini sağlar.

Özelleştirme ve Geliştirme

Anahtar Çözüm ürünün standart fonksiyonları dışında özelleştirme araçları doğrultusunda işletmenin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirir, 3. parti programlarla entegraslar yapmanızı sağlar.

Eğitim ve Destek

Anahtar Çözüm uygulamalı eğitimler ile kullanıcıların, iş uygulamalarını sorunsuz şekilde kullanmaları, işlerini daha verimli yönetmeleri sağlar. Eğitim sonrası destek sürecinde Uzak Destek, Destek Portalı veya Yerinde Destek ile hep yanınızdadır. 

ÖZGÜNLEŞİN FARKLILAŞIN

Kullandığınız ERP yi ve İş Süreçlerinizi kendinize göre özgünleştirebilmeniz sizinde işlerinizde ve verdiğiniz hizmetlerde farklılaşmanıza yardımcı olur.
Logo Tiger ürünleri özelleştirilebilir, size özel ürün içine uygulamalar yapılabilir. Böylece hem iş süreçlerinize uygun işlemlerinizi LOGO ERP üstüne taşırsınız hem de bu süreçlerin takibi için zaman harcamaktan kurtulabilirsiniz.  

DEĞİŞTİRMEYİN, GELİŞTİRİN

Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki birçok ev aletini bile artık tamir ettirmek yerine, hemen yenisi ile değiştiriyoruz. Fakat bu şirket süreçlerine geldiğinde bu tarzda hızlı kararlar çoğunlukla yarar yerine zarar getirebildiğini de görmekteyiz.
Bu sebeple özellikle ERP konusunda önce elinizdeki ürünün bütün özelliklerini ve bu özelliklerden yararlanıp yararlanamadığınızı, üstünde uyarlama ile özelleştirilip özelleştiremediğinizi, farklı ürünlerle entegrasyonu olup olmadığını incelemenizi tavsiye ederiz.  

FARKLI BAKIŞ AÇISI YAKALAYIN

Hayatımızda olduğu gibi iş hayatında ve kullandığınız ERP de de iş süreçleriniz belli bir noktadan sonra rutine oturabiliyor. Bu tarz durumlar yaşıyor, sizin yapmak istediğiniz birçok şey var ve size göre ürün bunlara cevap vermediği söyleniyorsa artık yeni farklı bir bakış açısına ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Bu bakış açısı hem iş süreçlerinizi gözden geçirme hem de hızlı bir kararla oluşacak maliyetlerden kaçınma fırsatı verecektir. Farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.   


ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1 Kat:2 D:6 İçerenköy-Ataşehir / İstanbul

Tel :  (0216) 574 86 74 pbx 
Email: anahtar@anahtarcozum.com.tr
Vergi Dairesi : Kozyatağı Vergi No: 3830041208 Tic.Silcil No: 8082