Farkımız Sattığımız Ürünlere Uzmanlık ve Değer Katmamızdır.
Hizmet Bizim Katma Değerimizdir. Bunu da bizi biz yapan en önemli değerimiz olan Ekibimizle başarıyoruz.

ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ.

(0216) 574 86 74 pbx

Vergi Dairesi : Kozyatağı 

Vergi No: 3830041208 

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sokak No:1 Kat:2 Daire :6 İçerenköy - Ataşehir / ISTANBUL

Anahtar Çözüm

Kurumsal kaynak planlama ve CRM çözümleri, ileri depo uygulamaları, mobil uygulamalar, gelişmiş rapor çözümleri, veri entegrasyonları ve kuruma özel yazılım çözümleri, proje yönetimi / süreç analizi ve danışmanlığı / süreç optimizasyonu gibi profesyonel hizmetlerin desteği altında sunulmaktadır.

Kurumsal İş Çözümleri

Anahtar Çözüm işletmenizin ERP, CRM, WMS, BPM vb. stratejisini oluşturmasında size yardımcı olur. Doğru ürünü seçmenizi ve uygulamanızı sağlar.

Anahtar Çözüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini ve denetimini sağlar.

Proje,İş, Süreç Danışmanlığı 

Anahtar Çözüm uygulamalı eğitimler ile kullanıcıların, iş uygulamalarını sorunsuz şekilde kullanmaları, işlerini daha verimli yönetmeleri sağlar. Eğitim sonrası destek sürecinde Uzak Destek, Destek Portalı veya Yerinde Destek ile hep yanınızdadır. Anahtar Çözüm ürünün standart fonksiyonları dışında özelleştirme araçları doğrultusunda işletmenin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirir, 3. parti programlarla entegraslar yapmanızı sağlar.

Eğitim-Destek-Uyarlama-Yazılım

Ana faaliyet konusu Logo ürünlerinin satışı, eğitim, desteği ve danışmanlığı olan Anahtar Çözüm, sektörel ihtiyaçlara süreç odaklı yaklaşımlar sunan metodolojisiyle ve verimliliği temel alan çözüm paketleriyle farklılığını öne çıkarmaktadır.

Logo Yazılım

Anahtar Çözüm 1993 yılından bu yana artan tecrübesi, yetkin ve sertifikalı kadrosu, farklı sektörlerdeki birikimi ve gelişen çözüm kümesi ile Logo Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli sektörlerin lider durumundaki işletmelerine sunduğu anahtar teslim projelerle başarısını perçinlemiş ve Logo’nun seçkin çözüm ortakları arasında yerini almıştır.

Anahtar Çözüm

Anahtar çözüm, sektörel bilgi birikimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yetkin kadrosu ile, İşletmelerin büyüme planlarına ve/veya değişen sektörel ihtiyaçlara uygun çözümleri geliştirmeye devam etmekte, işletmelerdeki değişimin ve büyümenin kontrol altında yönetilmesinde etkin rol oynamaktadır.

Tecrübe

UYARLAMA-ENTEGRASYON-YAZILIM

Logo Tiger ürünleri Uyarlanabilir ürünlerdir. Farklı programlar ile entegrasyon sağlanabilir. Anahtar Çözüm uzun yıllardır bu konularda müşterilerine proje üretmekte ve gerekli desteği vermektedir. 

ERP-PROJE-İŞ-SÜREÇ DANIŞMANLIĞI

Ürün seçiminden alımına, işinizdeki ihtiyaçlarınıza göre analiz çıkarılmasına, süreçlerinizin iyileştirilmesine, denetim sistemi ve verimlilik arttırıcı çözümler oluşturulmasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

İşinizde Farklı Bakış Açısı Yakalayın

Değiştirmeyin Özgünleşin ve Geliştirin

Her Yerden Raporlayın ve Yönetin

Süreçlerinizi Belirleyin ve Sadeleştirin

ERP niz ile entegre, bütün iş süreçlerinizi kapsayacak, iş akışınızı kolaylaştıracak ve denetleme imkanı sağlayacak yeni nesil lisanlama/bulut çözümler ile tanışın.

Anahtar Çözüm Bilgi İşlem Ltd. Şti

(0216) 574 86 74 pbx

anahtar @ anahtarcozum.com.tr

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok No:1 / 6
Mesan İş Merkezi İçerenköy - Ataşehir / İST

Designed with Mobirise - See here

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.