Başarı hikayeleri   

Mobiltel İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş.

Firmanın kullandığı B2B ve CRM Uygulamalarının Logo Tiger ile Entegrasyonu (web sitesileri üzerinden yapılan online işlemlerin Tiger ile Entegrasyonu), Müşteriye Özel Finans Raporları, Müşteriye Özel Stok Raporları, , Sipariş, Faturalama Otomasyonları. (Entegrasyonlar Anahtar Çözüm, Mare Yazılım ve Brassis tarafından hazırlanmıştır)

E-fatura kullanıcısdırı. Logo Özel Entegratör sistemi kullanılmaktadır.

  • Tiger Enterprise / B2B / CRM / Uyarlama / Özel Raporlama/ E-fatura /E-Defter

EKOGROUP

2014 başında farklı bir ERP den Logo Tiger Plus’a geçiş yapıldı. Bu süreçte 6 firmanın implemantasyonu yapıldı. Güncel Raporlar Logo Navigatör Smart ile çözüldü. Diğer raporlar Anahtar tarafından hazırlanarak sunuldu. Bu noktada firmaya PEROS ve KİLİMSOFT entegrasyonlarında danışmanlık hizmeti verildi  

E-fatura kullanıcısıdır. Logo Özel Entegratör sistemi kullanılmaktadır.

Tiger Plus / Uyarlama / Özel Raporlama/ E-fatura /E-Defter

YİĞİTOĞLU GIDA VE KİMYEVİ MADDELER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Logo Tiger Enterprise kullanan firmada CRM Entegrasyon danışmanlığı, KPI danışmanlığı ve raporlarının hazırlanması hizmetinin yanısıra sektöre özel Logo Uyarlamaları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi Nakliye Yazılımıdır. E-fatura kullanıcısdırı. Logo Özel Entegratör sistemi kullanılmaktadır.

Tiger Enterprise / CRM / Uyarlama / Özel Raporlama/ E-fatura /E-Defter

Tropikal Pet

 

Logo Tiger Plus kullanan firmanın Yurtdışı raporlaması dahil olmak üzere Anahtar tarafından yapılmakta ve Destek hizmetinin yanısıra Danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Türkiyenin önde Pet firmalarından Tropikal Tiger Plus ürünü kullanmaktadır. Projenin ERP sisteminin firmaya kurulması dışında özellikle Yurtiçi ve yurtdışı raporlaması çalışmaları yapılmıştır.

 

Bu çalışmalar sonunda özellikle Analiz raporlar üst yönetim dahil firmada online alınması sağlanmıştır. Maliyet raporlarından Satış, Ödeme-Tahsilat raporlarına kadar sektöre özel çalışmalar yapılmıştır.

Bu çalışmaların yanı sıra firmaya ERP danışmanlığı ve Yerinde destek hizmeti verilmektedir.

 

E-fatura kullanıcısdırı. Logo Özel Entegratör sistemi kullanılmaktadır

Tiger Plus / B2B / Uyarlama / Özel Raporlama/ E-fatura /E-Defter

Mobimark İletişim Teknolojileri Ticaret A.Ş.

Firmanın kullandığı B2B ve CRM Uygulamalarının Logo Tiger ile Entegrasyonu, Finans Raporları, Stok Raporları Anahtar tarafından hazırlanmıştır.

CRM ve B2B programının üreticisi BT Kurumsal firmasıyla yapılan çalışmalarla entegrasyonlar hazırlanmıştır.

Mare Yazılım ile yapılan çalışmalarla farklı çözümler üretilmiştir. AVEA Taxim projesi ve Yurt İçi Kargo Entegrasyon projesinde Danışanlık hizmeti verilmiş ve verilmeye devam edilmektedir.

Tiger Plus / B2B / CRM / Uyarlama / Özel Raporlama

C5 ELEKTRONİK SAN. VE TİC A.Ş.

Kurulduğu yıldan itibaren Anahtar ile çalışan firma farklı entegrasyonlar, Logo Tiger Plus implemantasyonu ve desteği konusunda Anahtar ile çalışmaktadır.

Mare Yazılımın ve Argesetin ürünlerinin kullanıldığı firmada gerektiği durumlarda danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

E-fatura kullanıcısıdır. Logo Özel Entegratör sistemi kullanılmaktadır

Tiger Plus / B2B / CRM / Uyarlama / Özel Raporlama/ E-fatura /E-Defter

 

1993 den itibaren gelen tecrübemizle farklı sektörlerde farklı uygulamalar yaptık. GSM sektörü başta olmak üzere hem ERP seçiminde hem de 3. parti yazılımlarının seçiminde danışmanlık yaptık.

 

Bu süreçte sistemin verimli kullanılmasından, entegrasyona, raporlamadan, özel yazılım ihtiyaçlarına kadar beraber olduğumuz Çözüm Ortaklarımızla birlikte müşterilerimize çözümler ürettik, takip ettik onların büyümelerine yardım ettik.

 

Bu süreçte bize güvenen ve bizimle birlikte olan bütün müşterilerimize teşekkür etmeyi borç biliriz.

 

Referans bilgilerimiz ve Başarı Hikayelerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.