E-Devlet

E-devlet danışmanlığı

 

 

 E-fatura ile başlayan E-devlet uygulamaları şirketlerin hayatına girmeye başlamıştır.  Bu süreç E-arşiv ile devam ederken diğer e-devlet uygulamalarıda devam edecek.

 

E-devlet uygulamalarına tebliğler ile açıklama getirilmeye çalışılsada bu süreçte şirketler e-devlet uygulamaları ile ilgili danışmanlığa ihtiyaç duymaktadırlar. Anahtar Çözüm hem E-devlet uygulamalarını takip ederken hemde özellikle Anlaşmalı müşterilerine e-devlet danışmanlık hizmeti vermektedir.    

 

 

 

 

E-Devlet danışmanlığını sürekli Mali Bilgileri takip etmemiz, 21 yıllık iş ve sistem tecrübemiz ile vermekteyiz. Bu noktada Devletin uyguladığı ve açıkladığı tebliğlerden yola çıkarak müşterilerimizin sisteminin çalışması noktasında yardımcı olmaktayız.

 

Bunu yaparken her zaman son kararı Müşterimizin yanısıra bu konuda yetkili (Mali Müşavir, Yeminli Mali Müşavir) birimlere bırakmaktayız.

 

Bizim amacımız e-devlet projelerinde müşterimizi bilgilendirmek, doğru seçimler yapmasını sağlamak, ortaya çıkan soru ve isteklerde ihtiyaç duyulan koordinasyonu sağlamaktır. Ayrıca müşterimize çözüm önerilerinde bulunmaktayız.

 

E-fatura çalışmasında 2013 Ağustos ayından itibaren yaptığımız çalışmalarda sürekli yazılı ve görsel (özel web sitesi) bilgilendirmelerde bulunduk. Bu süreçte doğru seçimler yapabilmeleri için Mali Müşavirleriyle koordinasyonu sağladık, gerekli eğitimleri alarak E-fatura dizaynlarından, çıkan sorunlara kadar yardımcı olduk.

 

E-devlet uygulamaları geldiğimiz noktada bir danışmanlık hizmeti olmaktadır. Birden fazla bileşenin ve sorunun iç içe geçtiği noktada Anahtar Çözüm sizlere ciddi bir danışmanlık hizmeti vermektedir.