Hakkımızda

Biz Kimiz

Anahtar Çözüm 1993 yılından bu yana artan tecrübesi, yetkin ve sertifikalı kadrosu, farklı sektörlerdeki birikimi ve gelişen çözüm kümesi ile Logo Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Çeşitli sektörlerin lider durumundaki  işletmelerine sunduğu anahtar teslim projelerle başarısını perçinlemiş ve Logo’nun seçkin çözüm ortakları arasında yerini almıştır.

 

Ana faaliyet konusu Logo ürünlerinin satışı, eğitim, desteği ve danışmanlığı olan Anahtar Çözüm, sektörel  ihtiyaçlara süreç odaklı yaklaşımlar sunan metodolojisiyle ve verimliliği temel  alan çözüm paketleriyle farklılığını öne çıkarmaktadır.

 

Kurumsal kaynak planlama ve CRM çözümleri, ileri depo uygulamaları, mobil uygulamalar, gelişmiş rapor çözümleri, veri entegrasyonları ve kuruma özel yazılım çözümleri, proje yönetimi / süreç analizi ve danışmanlığı / süreç optimizasyonu gibi profesyonel hizmetlerin desteği altında sunulmaktadır.

 

Anahtar çözüm, sektörel bilgi birikimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yetkin kadrosu ile, İşletmelerin büyüme planlarına ve/veya değişen sektörel ihtiyaçlara uygun çözümleri geliştirmeye devam etmekte, işletmelerdeki değişimin ve büyümenin kontrol altında yönetilmesinde etkin rol oynamaktadır.

 

Farkımız Sattığımız Ürünlere Uzmanlık ve Değer Katmamızdır.

 

Logo Ürünleri Hakkında Bilgi Almak İçin: www.logonar.com

İş Süreçleri Hakkında Bilgi Almak için: www.issurecyonetimi.com

 

ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ

Eski Üsküdar Yolu Çankırı Sok. No:1/3 Atasehir

Vergi No: 3830041208

Vergi Dairesi : Kozyatağı

Ticaret Sicil No: 8082/8